۱۰ : ۲۸ 15 شوال 1441 / 7 June 2020 / ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۸ خرداد

سومین عرضه خصوصی‌سازی در بازار سهام به سنگ خورد
بلوک‌ ۲۰ درصدی سهام شرکت پالایش نفت لاوان در حالی دیروز(سه‌شنبه) توسط سازمان خصوصی‌سازی در فرابورس ایران عرضه شد که این بلوک هم بودن خریدار روی میز فروش باقی ماند.


سومین عرضه خصوصی‌سازی در بازار سهام به سنگ خورد
بلوک‌ ۲۰ درصدی سهام شرکت پالایش نفت لاوان در حالی دیروز(سه‌شنبه) توسط سازمان خصوصی‌سازی در فرابورس ایران عرضه شد که این بلوک هم بودن خریدار روی میز فروش باقی ماند.


سرخابی‌ها تا شهریور واگذار نشوند، برخورد می‌کنیم
نایب رئیس فراکسیون ورزش با تأکید بر اینکه در صورت واگذار نشدن سرخابی‌ها تا شهریورماه، از ابزارهای نظارتی استفاده خواهیم کرد، نسبت به اظهارات پوری حسینی در خصوص فراهم نبودن زیرساخت‌های واگذاری این دو باشگاه انتقاد و آن را نوعی فرار رو به جلو دانست.


راهکار مناسب بورس‌ کالا برای توسعه بازارهای صادراتی
مدیرعامل بورس‌ کالای ایران گفت: در بخش بین‌الملل ریل‌گذاری‌ها و هدف‌گذاری‌های خوبی در بورس‌ کالا انجام شده است.


پیوستن یک شرکت مواد غذایی به جمع فرابوسی‌ها
شرکت کشت و صنعت بهاران گلبهار خراسان در فهرست اوراق بهادار بازار پایه فرابورس ایران به عنوان دویست و چهلمین نماد معاملاتی درج شد.


کلیاتی در زمینه خصوصی سازی
معاون سازمان خصوصی سازی با اشاره به این که خصوصی سازی به سختی در حال طی شدن است، گفت: دلیل آن این است که به عنوان امری اجتناب ناپذیر باید این امر را انجام دهیم.


شاخص بورس با ۳۴۷۹ واحد رشد روبرو شد
شاخص بورس امروز ۳۴۷۹ واحد رشد کرد .


رکورد جدیدی از شاخص کل در فرابورس
در چهارمین روز معاملات بورس تهران بیشتر سهم‌ها با روند افزایش قیمت مواجه شدند و نماگر اصلی بار دیگر رکورد جدیدی را به ثبت رساند. در فرابورس ایران نیز شاخص کل رکورد جدیدی زد.


فهرست 50 شرکت فعال تر بورس تهران برای سه ماهه نخست امسال به‌روز شد
با توجه به تجربیات بورس های اوراق بهادار در سطح بین الملل، شناسایی شرکت های ممتاز یا دارای موقعیت برتر اغلب بر پایه معیارهای نقدشوندگی سهام، میزان تاثیر گذاری شرکت بر بازار و برتری نسبت های مالی انجام می شود.


پرواز سیمرغ در تالار بورس
عرضه اولیه سهام شرکت سیمرغ به عنوان پنجمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه در بورس اوراق بهادار انجام می‌شود.


بازار پایه فرابورس چشم انتظار یک تصمیم
این هفته نقش وزیر اقتصاد به عنوان رئیس شورای عالی بورس در بازار سرمایه می‌تواند به مراتب تاثیرگذارتر از هر زمان دیگری باشد چرا که قرار است در شورای عالی بورس درباره قانون جدید بازار پایه فرابورس ایران تصمیم‌گیری شود.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو